O firmie

Zakład nasz powstał w 1981 roku z kapitału Ewy i Ryszarda Sypniewskich. Przez cały ten czas zajmuje się produkcją zabawek. Firma rozpoczynała działalność na tradycyjnych wtryskarkach i w miarę rozwoju modernizowała park maszynowy, wprowadzając jednocześnie nowe rozwiązania.

Dzisiaj do produkcji zabawek wprowadziliśmy najnowsze technologie wytwarzania, oparte na numerycznie sterowanych wtryskarkach, między innymi firmy BATTENFELD pracujących na systemach sterowania UNILOG 4000 oraz wtryskarkach HAITIAN, przy użyciu tworzyw sztucznych firmy BASELL, zapewniających stabilność i jego niezawodną jakość.

W 2003 r. wprowadziliśmy na rynek zabawkę w postaci kosiarki do trawy, w 2004 r. pięć kompletów zabawek do piasku, w 2008 r. kosiarkę spalinową, a w 2009 r. wózek marketowy. Produkujemy też zabawki dydaktyczne do samodzielnego montażu i demontażu.

Na wszystkie produkowane wyroby uzyskaliśmy certyfikaty jakości, co umożliwia nam podjęcie współpracy z krajami Unii Europejskiej i używanie oznakowania CE. Produkty firmy ERS cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym (są sprzedawane między innymi w sieci marketów Auchan), jak również za granicą: w Rosji, Czechach, na Słowacji, Litwie i Ukrainie.

Od początku działalności firma zajmowała się produkcją form wtryskowych dla potrzeb własnych na tradycyjnych obrabiarkach. Obecnie posiadamy najnowocześniejsze maszyny sterowane numerycznie, w tym centrum obróbcze VMC 650, umożliwiające dokładność wykonania do 5-ciu mikrometrów w gabarytach 650*540*620mm.

Oferujemy również usługi w zakresie:

  • wykonania form wtryskowych,
  • elektrodrążenia,
  • drutowania,
  • szlifowania powierzchni.
ERS Zabawki - polski producent zabawek informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij